Přeskočit na obsah

Služby

Field services

Koncová výpočetní zařízení budou vždy součástí firemního IT a představují nejčastější starost našich zákazníků. Služby správy obsahují zejména čisté instalace, aktualizace, nastavení oprávnění dle vnitrofiremní politiky a správu softwarových šablon. Field services zajišťujeme prostřednictvím partnerské sítě kvalifikovaných techniků ve všech krajích a regionálními dohledovými centry v Praze a Olomouci .

Kybernetická bezpečnost

Útokům na interní IT se nedá zabránit. Díky správným ochranným opatřením se však stávají méně efektivními. Zejména díky dobře nastaveným procesům, implementovanému monitoringu, správně navržené architektuře vnitrofiremní infrastruktury a kvalitním zálohovacím plánům, lze útoky buď neutralizovat, případně vzniklé škody minimimalizovat.

Zálohování

Nastavení zálohovacích plánů pro firemní, poskytnutí řešení pro zálohování a obnovení ze zálohy patří spolu se službami z oblasti kybernetické bezpečnosti k našim nejpopulárnějším službám. Řešení stavíme primárně na enterprise SW technologiích společnosti Veeam a Cohesity.

IT asset management

Koncová zařízení není nutné jen spravovat, instalovat a aktualizovat, ale také výhodně nakupovat a starat se o jejich životnost. Díky partnerské síti a dlouholetým zkušenostem zákazníkům zajišťujeme koncová zařízení formou flexibilní služby, což přináší potřebnou flexibilitu a kontinuální generační obnovu notebooků, mobilních telefonů, firemních sítí a jiných IT periferií, jako mohou být monitory a tiskárny.